CD Dosya

Şık ve dikkat çekici bir sunum içi tercih edebileceğiniz tekliflerinizle beraber kullanabileceğiniz paketleme yöntemidir

CD Karton Kutu

Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz size özel paketleme yöntemidir.

CD Standart Zarf

Ekomonik ve pratik bir paketlemedir

CD Standart Kutu

En çok tercih edilen paketleme yöntemidir.

CD Üretim

Yüksek adetli cd kopyalama ihtiyaçlarınızd daha ekonomik ve hızlı bir çözüm yoludur. CD özel olarak hazırlanan metal master kalıp kullanılarak, plastik enjeksiyon metodu ile içinde verileriniz hazır bir şekilde üretilir.

 

* T.C. Kanunlarına ve Toplum Genel Ahlakına aykırı içeriğe sahip ve Telif Hakkı Yasalarıyla koruma altına alınmış olan cd’lerin ve dvd ‘lerin çoğaltımı çalışması yapılmamaktadır.

* Müşteriden hazır alınan cd içeriklerinde (master), içeriğin tüm sorumluluğu müşteriye aittir.

CD Kopyalama

Düşük adetli veri depolamalarında tercih edilir. Kopyalanabilir cd üzerine verileriniz yazılarak elde edilen kopyalama yöntemidir. Cd’leriniz tam otomatik dublicator ekipmanlarımızca çoğaltılır.

* T.C. Kanunlarına ve Toplum Genel Ahlakına aykırı içeriğe sahip ve Telif Hakkı Yasalarıyla koruma altına alınmış olan cd’lerin ve dvd ‘lerin çoğaltımı çalışması yapılmamaktadır.

* Müşteriden hazır alınan cd içeriklerinde (master), içeriğin tüm sorumluluğu müşteriye aittir.

CD Baskı – Etiket

CD Baskıda Etiket Baskı tekniği:  Özel hazırlanmış etiketler üzerine dijital baskı makineleri ile veya masaüstü yayıncılık ofset baskı tekniği ile yapışkanlı etiket yüzeyine yapılan baskı çeşididir. Etiket CD Baskı yöntemi ile trikromik (CMYK) ve Ekstra Pantone baskı yapmak mümkündür. Etiket yüzeyine yapılan baskılar daha sonra CD yüzeyine yapıştırılır. Çok düşük adetli CD baskı işlerinde ideal baskı yöntemidir.

CD Baskı – Serigraf

CD Baskıda Serigraf tekniği:  Teknik olarak Masaüstü Yayıncılıkta kullanılan Serigrafi (Seri Halde Grafik) baskı yöntemi ile aynıdır. CD veya DVD yüzeyine doğrudan uygulanır. CD ve DVD baskı yöntemleri arasında en yaygın CD baskı yöntemdir. Serigraf CD baskı yöntemi ile trikromik (CMYK) ve Ekstra Pantone baskı yapmak mümkündür. CD yüzeyi beyaz veya gümüş renkli olarak kullanılabilir. 500 adet ve 5000 adetli CD baskı işlerinde ideal baskı yöntemidir.

 

CD Baskı – İnkjet

CD Baskıda İNKJET BASKI tekniği:  Teknik olarak Masa Üstü yayıncılıkta kullanılan İnkjet Baskı (Püskürterek Baskı) yöntemi ile aynıdır. İn kjet CD baskı CD veya DVD yüzeyine doğrudan mürekkep püskürtülmesi ile gerçekleşir.  İnkjet CD baskıda C, M, Y, K, Lc, Lm, Ly olmak üzere 7 adet özel mürekkep kullanılır. İnkjet CD baskı yönteminde UV Işık ile kuruyabilen özel mürekkepler kullanılır. Bu mürekkepler sayesinde daha canlı ve uzun ömürlü renkler elde etmek mümkündür. Düşük adetli CD baskı işlerinde ideal baskı yöntemidir.

CD Baskı – Ofset

CD baskıda OFSET BASKI tekniği: Teknik olarak Masa Üstü yayıncılıkta kullanılan ofset baskı yöntemi ile aynıdır. Dünya genelinde çok yaygın olan serigraf yüzey baskı (Screen Print) olarak bilinen baskı yöntemine göre daha kaliteli CD yüzeyi baskı yapma yeteneğine sahiptir. Ofset CD baskı yönteminde trikromik (CMYK) baskı sistemi kullanılır. Ekstra renk olan Pantone renkler bu baskı yönteminde kullanılamaz. CD yüzeyi beyaz veya gümüş renkli olarak kullanılabilir. Yüksek adetli CD baskı işlerinde ideal baskı yöntemidir.