Dijital CD Baskı ile Şaşırtıcı Kalitede CD leriniz Olsun!

Çeşitlilik

cd baskı Bluray, DVD, CD Kopyalama gibi standart medyaların yanında mini kartvizit ve usb bellek gibi alternatifler de sunmaktayız.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat CD Copy Center olarak gerek içerik değişikliklerinizde gerekse baskı ve çoğaltım işlerinizde en uygun fiyatı sunuyoruz.

Teknik Destek

Teknik Destek Grafik tasarım, interaktif cd hazırlanması gibi teknik konularda da tüm tecrübemiz ve bilgimiz ile yanınızdayız.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat İlkemiz ‘Sizin işiniz bizim işimizdir’ ve bu sözden hareketle sizleri asla müşterilerinize mahçup etmeyiz.

Doğru Medya Kullanımı

Doğru Medya Kullanımı İşlerinize göre en doğru medyayı tercih ederek sizi yönlendiriyoruz. Size maximum kalite sunuyoruz.

Video Aktarım

Video Aktarım Son sistem profesyonel video, bilgisayar ve diğer teknik cihazlarla videolarınızı cd dvd ve bluraye aktarıyoruz.

 

Hemen İşe Koyulun

CD Copy Center ile çoğaltım işleriniz o kadar kolaylaştı ki işlerin ne kadar kısa sürede ve sizi hiç zahmete sokmadan gerçekleştiğine hayret edeceksiniz. Master diskinizi, kasetlerinizi ya da dosyalarınızı bize kurye ile göndermeniz veya ftp adresimize yüklemeniz yeterli. Endişelenmeyin baskı dosyanız yoksa firmamız tarafından ücretsiz olarak hazırlanacaktır.

+

İşiniz Emin Ellerde

İlkemiz ‘Sizin işiniz bizim işimizdir’ ve bu sözden hareketle sizleri asla müşterilerinize mahçup etmeyiz. Grafik tasarım, interaktif cd hazırlanması gibi teknik konularda da tüm tecrübemiz ve bilgimiz ile yanınızdayız. Siz sadece ne istediğinize karar verin, gerisini biz hallederiz 😉 Gönderdiğiniz dosyalarınız gözden geçirildikten sonra onayınız alınarak işlemlere başlanır.

=
  • Siparişleriniz tam zamanında size teslim edilir;
  • Bizimle ilk defa çalışıyorsanız şaşırtıcı kalitemizle tanışırsınız;
  • Disklerde takılma, açılmama gibi problemlerin olmadığını görürsünüz;
  • Gönül rahatlığıyla disklerinizi kullanabilir dağıtabilirsiniz;
  • Ödediğiniz fiyata karşılık aldığınız hizmetin çok üstün olduğunu farkedersiniz;
  • Tekrar yeni bir iş yaptırmak için sabırsızlanırsınız. 🙂

Baskılı CD

CD BASKI

Uygun fiyat ve olağanüstü kaliteyle emin olun CD Baskı alanında tek tercihiniz CD Copy Center olacaktır. Üstelik denemek ücretsiz. Evet yanlış duymadınız baskı dosyanızı bize göndererek ücretsiz numune talep edebilirsiniz. Anlayın işte kendimize bu kadar güveniyoruz 😉

Devamı →

CD Çoğaltım

CD ÇOĞALTIM

Sizi hiçbir zahmete sokmadan kargo ücretinizi karşılayarak çoğaltımlarınızı teslim ediyoruz. CD Çoğaltma, DVD Çoğaltma, Bluray kopyalama işlemi ve bunun dışında ihtiyacınız olan tüm formatlarda kayıt imkanı sunmaktayız.

Devamı →

İnteraktif CD

İNTERAKTİF CD

Slidelarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı interaktif bir şekilde sunmak istemez miydiniz? Görselliği olmayan, sıradan word pdf dosyaları yerine otomatik açılan göze hitap eden istediğiniz adette interaktif cd hazırlatarak saygınlığınızı güçlendirin.

Devamı →

Cd Baskı

Düşük adette cd baskı ihtiyacı duyan tüketiciler, ihtiyaçlarına cevap verecek şirket bulmakta zorluk çekiyor. Sektörde cd baskı hizmeti veren şirketlerin birçoğu en az 10.000 adet cd baskı adeti şartı koşarak 50 adet yada 100 adet gibi düşük miktarlarda cd ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamıyor. Hal böyle olunca, tüketiciler 50 – 100 adet basım yapacak şirket araştırması içerisine giriyor. Cd copy center olarak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yürüttüğümüz iş hayatımızda, tüketicilerden gelebilecek tüm cd baskı taleplerine cevap veriyoruz. Az miktarda cd baskı ve kaydına ihtiyacınız varsa, şirketimiz istediğiniz adette kaydı cd baskı yöntemiyle oluşturup, cd çoğaltım yöntemiyle istediğiniz adete kadar çoğaltarak tamamladıktan sonra size teslim ediyor.